اخبارنظامی

باور میکنید؟نمایشگاه پهپادهای ایرانی در امریکا!

نمایشگاه پهپادهای ایرانی در امریکا!

پهپاد نظامی ایران را در کشور آمریکا به نمایش گذاشته اند تا مثلا بگویند ایران در حال ارسال آنها به دیگر نقاط است و در عراق و اکراین بقایای آن  مشاهده شده است.

در حقیقت سرویس دفاعی آمریکا دارند با این کار اقتدار نظامی ایران را مخصوصا در ساخت و طراحی هواپیماهای بدون سرنشین تبلیغ می کنند!

سردار حاجی‌زاده می‌گفت بعد از خود امریکایی‌ها تنها کشوری که بیشترین پهپاد امریکایی را سالم یا سرنگون شده در اختیار دارد، ایران است.

چند سال پس از این صحبت و در حالی که هنوز برخی‌ها فکر می‌کنند که باید دنبال پهپاد امریکایی برای مهندسی معکوس بگردیم، وزارت جنگ امریکا قطعات پهپاد ساخت ایران که به ادعای خودشان در عراق و اوکراین به دست آمده را در نمایشگاهی در واشنگتن به معرض دید عموم گذاشته‌اند. هر چند هدف امریکایی‌ها از این کار، ایران هراسی و جنگ روانی ست اما این مساله نشان می‌دهد که امریکایی‌ها تا چه میزان از این پهپادها ضربه خورده‌اند

تحلیلگران امریکایی اعلام کردند: پهپاد شاهد ساخت ایران ارزان قیمت، اما سلاح تاثیرگذاری برای ضربه زدن به زیرساخت‌های غیرنظامی، ایجاد وحشت و از بین بردن دفاع هوایی اوکراین، طراحی شده است.

این گزارشی است که صدای امریکا تهیه کرده است.

شما فقط فلاکت امریکای ابرقدرت را نگاه کنید!!

ایرانی که 45 سال است تحریم بوده و تا همین چهار سال پیش به موشک‌ها و پهپادهایش می‌گفتند فتوشاپ است حالا برایش نمایشگاه گذاشته‌اند تا همه ببینند. این کار را صهیونیست‌ها هم با راکت‌های دست‌ساز فلسطینی‌ها می‌کنند و حتی نمایشگاهی از سنگ‌های که فلسطینی‌ها، ولی کسی جرأت نمی‌کند از بمب‌های خودشان نمایشگاه بسازد!

نمایشگاه بقایای پهپاد‌های ایرانی در وزارت دفاع آمریکا که از جنگ اوکراین و عراق به دست آمده اند.

پهپاد‌های به دست آمده در اوکراین و عراق، دارای شماره سریال‌های متوالی و مشابه هستند. همچنین جنس استفاده شده در هر دو، کاملا مشابه است.

پهپاد به دست آمده در عراق مربوط به حملاتی است که سپاه پاسداران آن‌ها را علیه گروه‌های مخالف در کردستان عراق انجام داد و این حملات را رسما اعلام کرد.

در یکی از تابلو‌ها اظهار نظر مقامات ایرانی در تکذیب ارتباط پهپاد‌ها با ایران آمده است. شرح سرویس اطلاعات دفاعی آمریکا: از چپ به راست: بقایای پهپاد ساخت ایران شاهد ۱۰۱ و پهپاد ساخت ایران شاهد ۱۳۱ که در سال ۲۰۲۲ در اوکراین سرنگون شدند.

پهپاد ساخت ایران شاهد ۱۳۱ به دست آمده در عراق در سال ۲۰۲۲. عکس‌ها توسط سرویس اطلاعات دفاعی امریکا the US Defense Intelligence Agency منتشر شده اند.

تعدادی لینک مفید دیگر از سایت نورآسمان:

[شهید مصطفی خمینی, درباره روزه دو نوشته دارد]

فلسفه لعن چیست؟

فلسفه پوشش در اسلام

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه