اخبارجهانسیاست

چگونه ایالات متحده بزرگترین قاچاقچی کودک در جهان است؟

چگونه ایالات متحده بزرگترین قاچاقچی کودک در جهان است؟

فعال رسانه‌ای آمریکایی بررسی میکند: چگونه ایالات متحده بزرگترین قاچاقچی کودک در جهان است؟

کودکانی که ربوده می شوند از مرز آمریکا و مکزیک عبور داده می شوند و به ثروتمندان آمریکایی به عنوان برده جنسی یا بدتر فروخته می شوند .

رسانه های شرکتی نیز آنرا نادیده می گیرند.

آنها حتی به موضوع نمی پردازند و اگر هم به این مسئله بپردازند یک نگاه اجمالی دارند و بعد ناپدید می شوند .

شما نمیتوناید پیوندهایش را در سایت هایشان پیدا کنید . چون ناپدید می شوند .که اتفاق مرموزی است که وقتی این اخبار را پوشش می دهند می افتد .

بسیاری از این کودکان در اردوگاه های تجمعی مخفی در آمریکا مگهداری می شوند . اردوگاه ها و مراکز پنهان در آمریکا .

چند ماه پیش یکی از این مراکز را که قبلا سوله فروشگاه والمارت در براونزویل تگزاش بوده است ؛ در برنامه ردیکیتد نشان شما دادیم .

اگر نگویم هزاران بلکه صدها کودک را آنجا نگهداری می کنند و سپس به فروش می گذارند . یکی از افشاگران که در یکی از این مراکز به نام ام وی ام کار می کند تمامی این قضیه را برملا کرد.

کارلوس آریانو ؛ پیمانکار پیشین بخش مهاجرت آمریکا بوده است که اینک به ما می پیوندد:

قاچاق کودکان

قاچاق کودکان (به انگلیسی: Trafficking of children) به‌طور گسترده به خدمت گرفتن اجباری کودکان در سربازخانه‌ها، تبادل کودکان با غذا، دارو، مایحتاج روزانه و گماردن کودکان در کارهای نامشروع تعریف می‌شود.

قاچاق و فروش کودکان به‌طور گسترده یکی از مشکلات پیچیده جهان تلقی شده که به صورت بهره‌کشی جنسی یا استفاده از نیروی ارزان کار یا با مقاصد تجاری قاچاق صورت می‌گیرد. طبق برآورد سازمان جهانی کار هرساله ۱٫۲ میلیون کودک قاچاق می‌شوند.

قاچاق کودکان در سطح بین‌المللی به عنوان نقض بزرگ حقوق بشر شناخته می‌شود که در هر منطقه از جهان وجود دارد در دهه گذشته شیوع و عواقب این عمل به شهرت بین‌المللی رسیده‌است براساس نظر حقوقدانان بین‌المللی، اکثر کودکان قاچاق شده در کارهای فساد و فحشا مورد استفاده قرار گرفته و از آن‌ها به عنوان ابزار جنسی استفاده می‌شود. به عنوان مثال مبادله پایاپای کودکان که در آن خانواده‌هایی از طبقه پایین یا متوسط برای مقاصد جنسی فرزندانشان را با یکدیگر مبادله می‌کنند.

در بررسی‌ها و آمارهای اداره رفاه و آژانس خدمات اجتماعی کشور مکزیک آمده‌است که بیش از ۱۶ هزار کودک در سواحل و مراکز فحشای مکزیک به انجام کارهای نامشروع گمارده شده و مکزیک بیشترین آمار فحشای کودکان را در خود دارد.

در این میان، بر طبق گزارش‌های موجود که از سوی نمایندگان صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل در «لیتوانی» منتشر شده‌است، مشخص شد که ۲۰ تا ۲۵ درصد کودکان این کشور در امور نامشروع فعالیت داشته و اکثر آن‌ها در سنین ۱۰ تا ۱۱ سالگی به سر می‌برند. علاوه براین، کودکان ۱۰ تا ۱۲ ساله نیز در خانه‌های فساد به کار گمارده شده و در تهیه فیلم‌های «پورنو» از آن‌ها استفاده می‌شود

بعضی دیگر از مطالب مناسب سایت:

خداشناسی در کتاب کیمیای محبت ( داستانهای شیخ)

خدا به گنه کار 3 لبیک گفت و به عارف 1 لبیک

سخنان خدا با بشر(خداشناسی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه