جهانمذهبی و فرهنگی

سه دلیل حمله حماس به سرزمین‌های اشغالی

سه دلیل حمله حماس به سرزمین‌های اشغالی

سه دلیل حمله حماس به سرزمین‌های اشغالی نکات جالب و شنیده نشده‌ای گفت

حتما ببینید و بازنشر کنید

تا بقیه هم با لجنی به نام اسرائیل بیشتر آشنا بشن

زیرنویس فارسی دارد .

گردن‌کشی های شهرک نشینان صهیونیست

گردن‌کشی های شهرک نشینان صهیونیست که هر وقت و هر طور که می خواهند مرتکب هتک حرمت مسجد الاقصی می شوند، اقدامات تجاوزکارانه مکرر نظامیان اشغالگر به مسجد الاقصی و حملات وحشیانه آنها به نمازگزاران و فلسطینیان مستقر در آنجا، تهدید تروریست هایی مانند بن گویر، سیموتریچ و نتانیاهو به کشتن و اخراج فلسطینی ها از سرزمین پدری‌شان و عجله برخی رژیم های عربی برای عادی سازی روابط با این جنایتکاران، باعث شد عزم جدی برای پایان دادن به معضل صهیونیست ها علیه فلسطین و اجرای عملیات «طوفان الاقصی» پدید آید تا همه این اقدامات مذبوحانه را بی‌ثمر و تبدیل به باد هوا نماید.

«طوفان الاقصی» ثابت کرد که رژیم صهیونیستی ضعیف‌تر و گسستنی‌تر از تار عنکبوت است و مردم فلسطین می توانند آن را شکست دهند و مقدسات، سرزمین و اسیرانشان را آزاد کنند. «طوفان الاقصی» یک پیام نیست، بلکه به تمام معنا، نبردی تمام عیار است و تا زمانی که هتک حرمت مقدسات اسلامی متوقف نشود، ادامه خواهد یافت.

رژیم صهیونیستی بداند که در زمان تعرض به مسجد الاقصی توسط تروریست های مزدور بن گویر و باندهای شهرک نشین، دیگر خط قرمزی در مقابل غزه وجود ندارد.

عملیات «طوفان الاقصی»، خواست آمریکا را مبنی بر تحمیل رژیم صهیونیستی به ملت فلسطین از طریق اشغالگری و عادی سازی با برخی رژیم های عربی، رد کرد و طومار آن را درهم پیچید. با استناد به تصاویر منتشر شده، مجاهدان مقاومت با انجام عملیات «طوفان الاقصی»، نشان دادند دشمن بسیار بزدل‌تر از آن چیزی است که ما تصور می کردیم.

تعدادی از مطالب مفید سایت:

چه نیازی است به اعجاز؟

چهار برتری حضرت محمد (ص) بر دیگر پیامبران

چهار نعمتی که باید هر روز صبح یاد کنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه