جهانمذهبی و فرهنگی

انواع صهیونیست معارض با انقلاب اسلامی؛

انواع صهیونیست معارض با انقلاب اسلامی؛

انواع صهیونیست معارض با انقلاب اسلامی چگونه است؟ معارض انقلاب اسلامی کیست؟ انقلاب اسلامی با کی پنجه در پنجه انداخته است ؟

جنگ ما جنگ حق و باطل بود و تمام شدنی نیست . این جنگ از آدم تا ختم زندگی وجود دارد! ( امام خمینی )

انقلاب اسلامی فضا را برای صهیونیسم تنگ کرد. تفکر صهیونیسم خیلی فراتر از رژیم جعلی اسرائیل است. صهیونیست یهودی، صهیونیست مسیحی، صهیونیست بودایی، صهیونیست مسلمان و… در جهان وجود دارد!

وقتی کسی ضد صهیونیست باشد، با تمام مکاتب اومانیستی مانند لیبرالیسم و… مخالف است، چون صهیونیسم دشمن انسانیت است این تقابل حق و باطل از صدر اسلام در زمان پیامبر آغاز شده است، تا زمان ائمه و اکنون ادامه دارد…

خاندان امویان یعنی فرزندان ابوسفیان تا جایی میان که کار رو میدن دست عباسیان. عباسیان که کار رو شروع می کنند همین مسیر ادامه پیدا می کند در زمان بقیه ائمه تا اینکه امام عصر ما به غیبت کبرا می روند .

تمام این مسیر استمرار پیدا می کند تا دوره ی عثمانیان . عثمانیان هم میان مسیر رو ادامه میدن . ما امروز در موج چهارم هستیم . موج چهارم بعد از امویان عباسیان عثمانیان امروز دوره ی تکفیری هااست!

امروز آمریکا رژیم صهیونیستی فرانسه انگلیس پشت سر یک جریان تکفیری هستند .که این جریان تکفیری یک سری دولت دست نشانده دارد در بحرین در امارات در قطر در ترکیه در اردن و همچنین در عربستان . 1400 سال است این تقابل از درون اسلام به اسم اسلام رقم زدند!

کلیپ استاد عباسی بزرگوار را مشاهده کنید:

بعضی از لینک های مفید نورآسمان :

دعاى مستجاب برای مجوسی

اسلام آوردن عميربن وهب

تلقین نبی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه