مذهبی و فرهنگی

پیش‌ بینی عجیب استاد پناهیان از حمله مردم فلسطین به اسرائیل

پیش‌ بینی عجیب استاد پناهیان از حمله مردم فلسطین به اسرائیل

پیش‌ بینی عجیب و دقیق استاد پناهیان از حمله مردم فلسطین به رژیم صهیونیستی ( اسرائیل ) در مهرماه سال گذشته!
همه از خانه های اسرائیلی ها فاصله بگیرند.

خدا شاهده وقتی اسرايیل در این منطقه نابود شود شما خواهید دید در تمام کشورها چه امنیتی برقرار بشود در تمام جوامع اسلامی چه آرامشی برقرار بشود !

این سخنان عجیب را اینجا بشنوید :

حجت الاسلام پناهیان: چیزی به نابودی رژیم صهیونیستی باقی نمانده است

بندگان قدرتمندی که صهیونیست‌ها را نابود می‌کنند، چه کسانی هستند؟

  یک خبر را از روایت‌های متعدد، بر اساس تفسیر و تأویل یکی از آیات قرآن برای شما عرض کنم. در یکی از آیات کریمۀ قرآن، در سورۀ اسراء می‌فرماید «فَإِذا جاءَ وَعْدُ أُولاهُما بَعَثْنا عَلَیْکُمْ عِباداً لَنا أُولی‏ بَأْسٍ شَدیدٍ» (اسراء/5) خلاصۀ تفسیر آیه این است که برای صهیونیست‌ها وقتی وعدۀ ما به سر برسد، بندگانی از خودمان را مبعوث می‌کنیم… خداوند یک‌جوری می‌فرماید «بندگانی از ما» که خیلی این بندگان را خصوصی می‌کند.

می‌فرماید: بندگانی از خودمان را مبعوث می‌کنیم که «أُولی‏ بَأْسٍ شَدیدٍ» اینها انسان‌های بسیار قدرتمندی هستند «فَجاسُوا خِلالَ الدِّیارِ» و می‌روند این صهیونیست‌ها را دانه دانه از خانه‌هایشان بیرون می‌کشند و انتقام می‌گیرند و نابود می‌کنند.

جشن امام‌زمان(ع)، جشن مرگ بر اسرائیل است

دوتا خبر دیگر هم دربارۀ این آیه قرآن برای شما عرض کنم. در روایات داریم که از امام صادق(ع) و امام باقر(ع) پرسیدند: این بندگان قدرتمند سختگیری که صهیونیست‌ها را از خانه‌هایشان بیرون می‌آورند و نابود می‌کنند، چه کسانی هستند؟ فرمودند: ایرانی‌ها هستند. (ثُمَّ قَالَ وَ هُوَ الْقَائِمُ وَ أَصْحَابُهُ أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ ؛ تفسیر عیاشی/ج2/ص281) (فَإِذا جاءَ وَعْدُ أُولاهُما بَعَثْنا عَلَیْکُمْ عِباداً لَنا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجاسُوا خِلالَ الدِّیارِ وَ کانَ وَعْداً مَفْعُولًا فَقُلْنَا جُعِلْنَا فِدَاکَ مَنْ هَؤُلَاءِ فَقَالَ ثَلَاثَ مَرَّاتٍ هُمْ وَ اللَّهِ أَهْلُ قُمَّ ؛ کتاب تاریخ قم، ص100)

بله؛ جشن امام‌زمان(ع)، جشن مرگ بر اسرائیل است. حالا برای ما سطل آشغال آتش می‌زنند!

طبق روایات، ایرانی‌ها قبل از ظهور، اسرائیل را نابود می‌کنند/ وقتی اسرائیل نابود شد، خواهید دید در تمام کشورهای منطقه چه امنیت و آرامشی برقرار می‌شود

اجازه بدهید، خبر بعدی را بگویم. این نابودکردن اسرائیلی‌ها در آخرالزمان، قبل از ظهور است یا بعد از ظهور؟ در روایت می‌فرماید: قبل از خروج قائم، ایرانی‌ها اسرائیل را نابود می‌کنند. (عِباداً لَنا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجاسُوا خِلالَ الدِّیارِ قَوْمٌ یَبْعَثُهُمُ اللَّهُ قَبْلَ خُرُوجِ الْقَائِمِ ع فَلَا یَدَعُونَ وَتْراً لآِلِ مُحَمَّدٍ إِلَّا قَتَلُوهُ ؛ کافی/ج8/ص206)

ممکن است بگویند: شما دارید جشن امام‌زمان(ع) برگزار می‌کنید، به اسرائیل چه‌کار دارید؟ وقتی اسرائیل در این منطقه نابود بشود، شما خواهید دید که در تمام کشورهای منطقه، چه امنیتی برقرار بشود. در تمام جوامع اسلامی، چه آرامشی برقرار بشود.

ما از همین الان تقاضا می‌کنیم که همه، از خانه‌های اسرائیلی‌ها فاصله بگیرند، کسی به سمت آنها نرود، چون دیگر چیزی به نابودی آنها نمانده است.

  • زمان: ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
  • مکان: تهران، میدان امام حسین(ع)
  • موضوع: آینده از آن ایرانی‌هاست

تعدادی از لینک های سایت نورآسمان :

مناظره پیامبر اسلام(ص) با گروه مسیحیان

پیامبر(ص) پیش از بعثت چه دینی داشتند؟

آیه ای که پیامبر را پیر کرد !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه