اخبار

پناهگاه آخرالزمانی !!!

پناهگاه آخرالزمانی !!!

یک شرکت ساختمان‌سازی زِبِل با سوءاستفاده از اوضاع شیرتوشیر جهان، تعداد ۵۷۵ پناهگاه آخرالزمانی (!) را احداث کرده و به معرض فروش گذاشته است.

این شرکت در تبلیغاتش تضمین کرده است که «اگر چه تمام جهنم شکسته شود!» اما خریدار این مدل پناه‌گاه با خانواده‌اش در آن زنده می‌مانند. جل الخالق.

فروش این سازه‌ها در طول سال جاری ۳۰۰ درصد افزایش یافته و اکنون قیمت آن‌ها از ۵۵ هزار دلار به بالاست.

A Zebel construction company has built 575 apocalyptic shelters (!) and put them up for sale by taking advantage of the world’s situation.

In its advertising, the company guarantees that “even if all hell breaks loose!” But the buyer of this shelter model will survive in it with his family. oh my God.

The sale of these structures has increased by 300% this year and now their prices are from 55 thousand dollars.

پناهگاه‌ها کجا هستند؟

در سال‌های اخیر شرکت‌های معروفی برای ساخت پناهگاه‌های زیرزمینی فعال شده‌اند. شرکت‌هایی نظیر ویووس، لری هال، رایزینگ اس بانکرز و اطلس معروف‌ترین‌ها هستند و اطلاعاتی که درباره این پناهگاه‌ها داریم از سخنان و تبلیغات مدیران این شرکت‌هاست. از نظر تعداد که حساب کنیم بیشتر پناهگاه‌ها در آمریکا قرار دارند و اغلب در اماکنی که قبلا پایگاه‌های موشکی یا مراکز حساس نظامی بوده‌اند. اما شرکت‌های آمریکایی در آلمان و جمهوری‌چک نیز پناهگاه‌هایی ساخته و برای فروش آن‌ها تبلیغ می‌کنند. و البته همه این‌ها بخش آشکار ماجراست.

بخش پنهان به پناهگاه‌های زیرزمینی مخفی ابرثروتمندان آمریکایی اختصاص دارد که طبیعی است درباره‌شان اطلاع‌رسانی نمی‌شود. با این حال مشهور است که بسیاری از ثروتمندان آمریکا در نیوزلند املاک مخفی، پناهگاه‌های زیرزمینی و ارتش خصوصی دارند. ارتش خصوصی اصطلاحی است برای خدماتی که شرکت‌های تامین امنیت فردی و خانوادگی ارائه می‌دهند؛ ماموران حفاظتی به همراه تجهیزات امنیتی و نظامی و مراقبتی ویژه. کار به جایی رسیده که دردسرهای ساخت و فروش پناهگاه‌های زیرزمینی در نیوزلند سبب شد این کشور در سال ۲۰۱۸ برای خرید املاک توسط خارجی‌ها محدودیت بگذارد.

 

تعدادی از لینک های مفید سایت:

عکس لباس ها و عصای پیامبر اعظم(ص)

برترین عید

ترکیب غلط «پیامبر اسلام» را به کار نبریم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه