مذهبی و فرهنگی

مستند کانال CBS درباره وضعیت آمریکایی‌ها در حمله ایران به عین الاسد

مستندی کانال CBS درباره وضعیت آمریکایی‌ها در حمله ایران به عین الاسد

 

بخش های ابتدایی مستند “۶۰ دقیقه” از کانال CBS را می بینید که در آن وضعیت آمریکایی‌ها در جریان حمله ایران به پایگاه عین الاسد نشان داده شده.

این مستند ۱۳ دقیقه ای که توسط برنامه “۶۰ دقیقه” تهیه شده است به حمله موشکی ایران علیه پایگاه عین الاسد می پردازد و برای اولین بار تصاویری را از حملات موشکی ایران به این پایگاه از دوربین پهپادهای آمریکایی به نمایش می گذارد.

هرچند که در این مستند تلاش شده تا واقعیت های موجود در مورد سردار سلیمانی و ترور ناجوانمردانه ایشان و همچنین میزان تلفات نیروهای آمریکایی تحریف شود؛ با این وجود گفتگو با فرماندهان و پرسنل آمریکایی حاضر در پایگاه عین الاسد در زمان حمله، اتاق عملیات آمریکا، تصاویر برخورد تعدادی از موشک ها و … برخی نکات و اطلاعات مهم دیگر، بخش هایی از این مستند کوتاه است که می تواند جالب توجه باشد.

افسر آمریکایی در ابتدای مستند گریه می‌کند و آخرین پیام را برای پسر کوچک خود پیش از حمله ارسال می‌کند که شاید کشته شود و دیگر همدیگر را نبینند و به او می گوید جای او را در خانه پر کند و تهش یک آی لاو یو هم می گوید.

در ادامه هم تصاویر مستند از زمان برخورد موشک ها و حضور نیروهای آمریکایی در عین الاسد و فریادهای از سر ترسشان نشان داده می شود.

حالا ترامپ احمق به دروغ ادعا کرده که ایران در جریان حمله آمریکا را مطلع کرده و آنها سوله های خالی را زده اند.

 

بعضی دیگر از مطالب نورآسمان:

وصیت پیامبر(صلی الله علیه و آله) در لحظات پایانی عمر

چرا سیره پیامبر(ص) حجت است؟

آخرین لحظات عمر پیامبر گرامی اسلام(ص) چگونه گذشت؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه