نظامی

پول‌ های ایرانی موشک می‌شوند؟! 

پول‌ های ایرانی موشک می‌شوند؟!

پول موشک

و اما پول های موشک پول‌ های ایرانی موشک می‌شوند؟!  کوکاکولا یکی از شرکت‌هایی است که همیشه بحث زیادی درباره اسرائیلی بودن آن وجود داشته و حالا که با توجه به حملات رژیم اسرائیل به غزه، موج تحریم این شرکت بالا گرفته؛ نگاهی انداختیم به روند حضور آن در ایران و رابطه‌ای که با شرکت اصلی دارد.

 

چه شرکت‌هایی در ایران حامی رژیم صهیونیستی هستند؟

چه شرکت هایی پول های موشک اسرائیلی می شوند ؟
بسیاری از شرکت‌های مطرحی که در زندگی روزمره ما حضور پررنگی دارند؛ مستقیم یا غیرمستقیم پیوندی با اقتصاد رژیم صهیونیستی داشته و با کمک‌های خود، سوخت موشک‌های این رژیم علیه کودکان فلسطینی را تأمین می‌کنند.
شرکت «کوکاکولا» و «پپپسی» از جمله شرکت‌های چند ملیتی طرفدار رژیم صهیونیستی است که سالانه بخشی از درآمد خود را برای تامین منافع آن‌ها اختصاص داده است.
در سال ۲۰۰۳ آژانس یهودی دیاسابورا، با انتشار گزارشی، از حمایت گسترده شرکت‌های بزرگ جهان به صهیونیسم و رژیم صهیونیستی پرده برداشت. در این گزارش آمده است شرکت‌های نوشابه‌سازی کوکاکولا و پپسی، هر کدام معادل ۳/۲ میلیارد دلار در سال برای تحقق آرمان‌های این آژانس کمک می‌کنند که این رقم ۴/۵ % کل فروش سالانه این شرکت‌ها که بالغ بر ۷۰ میلیارد دلار است را تشکیل می‌دهد.

حق امتیاز شرکت‌های حامی صهیونیست در ایران به جیب چه کسانی می‌رود؟

یکی از سرمایه گذاری‌های رایج در سطح بین‌الملل قرارداد رویالتی است که بین صاحب برند و تولید کننده یا فروشنده کالا شکل می‌گیرد، در این نوع از قرار داد درصدی از سود حاصل از فروش محصول به صاحب برند پرداخت می‌شود.
دو شرکت «پپسی» و «کوکاکولا» که در ایران به طور رسمی در حال فعالیت هستند از قرار داد رویالیتی تبعیت می‌کنند به این منظور که بخشی از سود‌فروش محصولات آن به سرمایه گذار واریز می‌شود، در واقع حضور این شرکت‌ها در ایران و خرید از محصولاتشان به معنای کمک به رژِیم صهیونیستی به طور مستقیم یا غیر مستقیم خواهد بود.

تعدادی از لینک های مناسب سایت:

هرکس از سنت من دوری کند از من نیست

احسان پيامبر اسلام‏

عکس نوجوانی حضرت محمد (ص)از کجا آمده؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه