علمیفناوری

خطر بزرگ واکسن‌ های mRNA (فایزر ، مدرنا) و تغییر ژنوم انسانی

خطر بزرگ واکسن‌ ها ی mRNA (فایزر ، مدرنا) و تغییر ژنوم انسانی

به توضیحات پزشک جراح آمریکایی در مورد خطر بزرگ واکسن‌ های mRNA (فایزر ، مدرنا) و تغییر ژنوم انسانی توجه کنید تا ببینید امریکا و انگلیس چه خواب شومی برای قربانی‌ها دیدند

آیا یادتون هست مقام معظم رهبری فرمودند ورود واکسن امریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است؟

 

شرکت‌های بزرگ داروسازی تولیدکننده‌ی واکسن کرونا(معروف به بیگ فارما) از جمله فایزر و مدرنا، زمانی که هنوز کارآزمایی‌ها و آزمایش‌های لازم برای تایید کامل محصولات این شرکت‌ها در ابتدای راه بود، با اعمال نفوذ سیاسی دولت آمریکا، مجوز «مصرف اضطراری» را از سازمان غذا و داروی آمریکا دریافت کردند. به عبارت ساده‌تر، صدها میلیون نفر در دنیا، زمانی که هنوز آثار و عوارض این واکسن‌ها روشن نبود، آن را دریافت کردند.

 

*فرار مدیر شرکت فایزر از دست خبرنگاران منتقد واکسن فایزر

مردم خشمگین و نگرانِ آسیب‌دیده از کرونا و در رأس آنها خبرنگاران، از مسئولان این شرکت می‌پرسند: چرا هرچه می‌گذرد،‌ از اثربخشی واکسن فایزر در مقابل ویروس کرونا کاسته می‌شود؟ آیا مسئولان این شرکت می‌دانستند این واکسن، انتقال ویروس را متوقف نمی‌کند و تا قبل از علنی شدنش در رسانه‌ها، آن را مخفی نگه داشته بودند؟ درآمد شرکت فایزر از محل فروش واکسن کرونا چقدر بوده و چه میزان دُز تکمیلی این واکسن کافی است تا گردانندگان این شرکت از درآمدهایشان به رضایت برسند؟ آیا شرکت فایزر عوارض جانبی واکسن خود را بر عهده می‌گیرد و به کشورهایی که آن را خریداری کرده‌اند، غرامت پرداخت خواهد کرد؟ و… اما همانطور که «آلبرتا بورلا»، مدیر اجرایی شرکت فایزر بدون ارائه پاسخ به سئوالات خبرنگاران کانادایی و استرالیایی، فرار را بر قرار ترجیح داد، سئوالات افکار عمومی جهان هم درباره اثربخشی ضعیف این واکسن و عوارض ناشی از آن، همچنان بی‌پاسخ مانده است.

جالب‌تر از همه اما سکوت مشتاقان واکسن فایزر در ایران است؛‌ همان‌ها که با وجود هشدارهای متخصصان درباره ساختار واکسن‌های ژنی و عوارض احتمالی آن بر سلامت انسان، دو سال قبل با جنجال و هیاهو، به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوعیت واردات واکسن‌های آمریکایی و انگلیسی ایراد وارد کرده و آمار بالای فوت‌شدگان کرونا در آن مقطع را با این موضوع مرتبط دانستند. اما حالا که به لطف خدا و در نتیجه واکسیناسیون گسترده با واکسن‌های تولید داخل و واکسن‌های غیرآمریکایی، آمار فوتی‌های کرونا در ایران به صفر و تک رقمی رسیده و در مقابل،‌ آمریکا و مشتریان واکسن فایزر هنوز با کابوس چند صد فوتی روزانه کرونا دست به گریبانند، صدایی از این مدعیان به گوش نمی‌رسد؛‌ گویی نه خانی آمده و نه خانی رفته!

 

بعضی دیگر از مطالب مفید سایت:

افراطی گری ها با علی(ع) چه کرد؟

بزرگترین فضیلت قرآنی امیرالمومنین(ع)

امامت غدير در سوره انشراح

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال سپاه